CLASSIC ON-WALL

Gdy szukamy dyskretnych sposobów na zintegrowanie wysokiej jakości dźwięku hi-fi we współczesnych wnętrzach mieszkalnych, głośniki naścienne są często najlepszym wyborem. Ale tylko wtedy, gdy głośniki te spełniają najwyższe standardy zarówno pod względem wydajności, jak i wyglądu. Tak jak nasz Classic On-Wall, który korzysta ze wszystkich technicznych subtelności naszej serii Classic, aby zapewnić precyzyjny, bogaty i soczysty dźwięk, jednocześnie ciesząc oko luksusowymi, błyszczącymi szklanymi wykończeniami. W połączeniu z płaskim telewizorem dowolnej wielkości, jest to idealne rozwiązanie dla nowoczesnego domu.

Jak wszystkie kolumny Audio Physic, Classic On-Wall bazuje na ponad 30-letnim doświadczeniu i został zaprojektowany bez żadnych kompromisów. Przetworniki są takie same jak te, które stosujemy w naszych Classic Compact - potężny głośnik średniotonowy z membraną wykonaną z tkanego włókna szklanego i naszą unikalną technologią Dual Basket, oraz jedwabna kopułka wysokotonowa, która umieszczona jest w niewielkim falowodzie dostosowanym do optymalizacji dyspersji dźwięku wokół zwrotnicy pomiędzy tonami średnimi i wysokimi, co zapewnia szerokie, zrównoważone i precyzyjne obrazowanie przestrzenne.

Classic On-Wall odziedziczył po swoim większym rodzeństwie solidną, szklaną konstrukcję obudowy. Również ta technologia jest własno¶ci± Audio Physic'a i pozwala nam na zbudowanie obudowy, która jest praktycznie odporna na wewnętrzne rezonanse. Większość innych krytycznych aspektów konstrukcyjnych serii Classic można znaleźć również w modelu Classic On-Wall, jak np. przemyślana sieć cross-over oraz wysokiej klasy terminale Nextgen® firmy WBT.

Wszystkie te sprawdzone technologie zostały ponownie opracowane i połączone, aby stworzyć Classic On-Wall jako bardzo smukły i dyskretny głośnik, który brzmi o wiele lepiej niż jest w rzeczywistości. Zintegrowane uchwyty ścienne z tyłu umożliwiają łatwy montaż w pionie lub poziomie i zapewniają określoną odległość między głośnikiem a ścianą, która została wybrana w celu uzyskania optymalnej wydajności basu.

Podczas używania Classic On-Wall w bardzo dużych pomieszczeniach lub razem z innymi głośnikami z serii Classic jako część systemu wielokanałowego, nasz dedykowany subwoofer Luna może zapewnić dodatkowe wsparcie basowe.

Zaprojektowaliśmy Classic On-Wall, aby dostarczyć bezkompromisową jakość dźwięku Audio Physic tam, gdzie bardziej konwencjonalne zestawy głośnikowe nie są możliwe. Uważamy, że nam się to udało, ale nie wierzcie nam na słowo. Poproś sprzedawcę Audio Physic w pobliżu o demonstrację i posłuchaj sam!

VCT - Terminal kontroli wibracji

Niepożądane wibracje mają negatywny wpływ na jakość dźwięku, gdziekolwiek występują w ścieżce sygnału. Ponieważ AUDIO PHYSIC postawił sobie za cel walkę z niepożądanymi wibracjami i rezonansami zawsze i wszędzie, gdzie one występują, opracowano w pełni odsprzężony VIBRATION CONTROL TERMINAL (VCT).

Więcej informacji

Konstrukcja 2-drożna

Głośnik 2-drożny posiada dwa różne przetworniki, które współdzielą reprodukcję całego zakresu częstotliwości - jeden mid-woofer (w przypadku głośników centralnych często dwa) i głośnik wysokotonowy. Zazwyczaj częstotliwość zwrotnicy jest ustawiona pomiędzy 2.000Hz a 3.000Hz.

DANE TECHNICZNE

Wysokość: 830 mm / 32.7"

Szerokość: 170 mm / 6.7"

Głębokość: 90 mm / 3.5"

Wymagana przestrzeń Szerokość x Głębokość: 455 x 240 mm / 17,9 x 9,5"

Waga: 9,5 kg

Zalecana moc wzmacniacza: 20 - 100 W

Impedancja: 8 Ohm

Zakres częstotliwości: 50 Hz - 30kHz

Czułość: 86 dB

Tweeter: 8/9" miękka kopułka

Głośnik średniotonowy: 5,9" Stożek z włókna szklanego

Akcesoria: Szklana maskownica Czarna lub biała

Szkło WHITE

Szkło BLACK